“Mõistuse lahinguväli. Kuidas saavutada võitu mõtete lahingus” Joyce Meyer

KÄIMAS ON SÕDA

Su mõistus on lahinguväli

Mured, kahtlused, segadus, depressioon, viha, hukkamõistutunne… Kõik need on mõistuse vastu suunatud rünnakud. Kui kannatad negatiivsete mõtete all, ära heida meelt! Joyce Meyer on aidanud miljoneil neid otsustavaid lahinguid võita – ja ta saab aidata ka sind. Oma kõigi aegade populaarseimas bestselleris näitab armastatud autor ja jutlustaja, kuidas muuta oma elu, muutes kõigepealt mõtteviise. Ta õpetab, mida teha nende tuhandete mõtetega, mis sul iga päev peast läbi käivad ja kuidas kinnistada oma mõtted sellele, mida mõtleb Jumal. Joyce jagab sinuga oma abielu, perekonna ja teenimistöö katsumusi, kurbust ning suurimaid võite, mis juhtisid ta imelise, elumuutva tõeni – avaldades mõtteid ja tundeid kogu teekonnalt.

Nüüd on sinu kord:

  • Võtta oma mõtete üle meelevald ning saavutada vabadus ja rahu.
  • Tunda ära kahjulikud mõtted ja lõpetada nende mõju oma elule.
  • Olla endaga kannatlik ka siis, kui teed vigu.
  • Relvastuda Jumala Sõna, kiituse, palve ja muude väeliste vaimsete relvadega.
  • Järgida valgust, mis viib välja mentaalsest kõrbest – halbadest hoiakutest ja vabandustest, mis hoiavad inimesi Jumalast eemal – ning leida kujuteldamatu õnn ja rahuldustunne.

Ära lase masendusel enam ühtki päeva enda üle valitseda. Avasta juba täna, kuidas kindlustada endale võit MÕISTUSE LAHINGUVÄLJAL!

Raamatut saab osta Harta poest